create a web page for free

        NARLIDERE ÇİÇEK AÇACAK , ÇİÇEK BAHÇESİNE DÖNECEK ;
                Sevgili Narlıdereliler, dostlarım;
Yaşanan ekonomik kriz, sosyal ve ahlaki  yıkım, duygusal  erezyonla  birlikte, despotluğu  aşan  yöntemlerle  üzerimize  saldıran, ideolojisi  bile  olmayan, sadece bir kişinin günlük ruh haline, ayıplarını ve hukuka aykırılıklarını örtme refleksine bağlı  olarak  alınan  kararlara  uçuruma  doğru  hızla sürüklenen ülkem için;
                Yaşadığım, büyüdüğüm ve  kimliğimi  oluşturduğum  ilçem  için, bir  nebze de  olsa  bu  gidişe dur  diyebilmek, bir  iyilik  denizi, bir yardımlaşma havuzu, kaynaşma ortamı yaratabilmek  için, Narlıdere  Belediyesi  Başkanlığına  talip  oldum. Bunun  içinde  partimizin  ortaya  koyduğu  takvime  göre, aday  adaylık başvurusu yaparak, Cumhuriyet Halk Partisinin Narlıdere Belediye Başkan Aday Adaylarından biri oldum.
                Yaşanmışlıklarım, deneyimlerim, eğitim düzeyim, bilgi birikimim  ve  vizyonum   itibari   ile, Narlıdere’mize   çok   faydalı   olacağımı, şehircilikten, sosyal  hayata, sosyal  hayattan, eğitim  hayatına  kadar   çok   sayıda  alanda  mevcut  ihmallerle  yaratılmış  boşlukları  dolduracağım. Çocuklarımızdan gençlerimize, kadınlarımızdan, yaşlılarımıza kısaca yaşamın tüm noktalarına, her alanına dokunacağım  top  yekun  iyi  ve  iyilik   kavramlarının  değerini bulacağı,  mutlu  ve huzurlu, sakin, zümrüt  gibi  yeşil, her   noktası   iğne   oyası   gibi   işlenmiş, parklarında   rengarenk  çiçeklerin   açtığı,  sokaklarında çocuklarımızın   ve  gençlerimizin  neşeli  kahkahalarının  dolup  taştığı, eğitim, sanat, spor  dahil  sakinlerimizin, tüm  ihtiyaçlarına  kolaylıkla ulaştığı  ve geleceğe umutla baktığı bir Narlıdere’yi inşaa edebilmek için aday adayı oldum.
                Partimizin yetkili organlarının takdiri halinde de, Narlıdere’mizi 31.03.2019 tarihinden sonrası içinde yönetmeyi arzuluyorum.
                Sevgili dostlarım, neyi nasıl düşündüğümüzü, ufkumuzu ve fikirlerimizi, varmak istediğimiz noktaları açıklamak için, bence benim  belediyecilik anayasam  diyebileceğim  bu  metni hazırladım.
                Bu  metne  çok  sayıda  partilim, ilçem  sakini, teknotrat  arkadaşımın, dostumun desteği oldu. Teknik konularda donatılmaya ve desteklenmeye ihtiyacı olduğu kadar, ilanından sonra da, sizlerin değerli uyarı, destek ve yorumlarınızla canlı bir organizma gibi, büyüyerek gelişmesi ve  tüm  Narlıdere Halkının Desteği ile oluşmuş bir metne dönüşmesini
umuyor ve diliyorum.
                Belirttiğim samimi duygularla;
                Narlıdere’yi,‘‘ Demokrasi   Akademisine’’,‘‘Sanat  Akademisine’’,‘‘Felsefe Akademisine’’  dönüştürecek  nihai hedef olarak  kardeşçe, barış   içinde, kimsenin ötekileştirilmediği, insan olmaktan gelen doğal haklara tüm Narlıdere’lilerin eşit olarak  ulaşmasını  sağlayacak, fikir, irade ve  eylem  planlarımı  ve projelerimi aşağıda sunuyorum.
                Fikirsel desteğiniz  kadar  duygusal  desteğinizde, eylemli  yardım ve çabalarınızın da bana güç vereceğini, yönetme  noktasında, bir çok faydalı sonuçların çok daha hızlı bir şekilde elde edilmesini temin edeceğini belirtmek isterim.
   

Büyük Şair Nazım ustanın da dediği gibi;
Eğer, hak haksızlıktan yüce,
Sevgi, nefretten üstün,
Aydınlık karanlıktan güçlü ise,
Çaresi yok usta,biz kazanacağız !!!
Narlıdere kazanacak, CHP KAZANACAK .

Narlıdere belediye başkan adayları

Proje 1

Mutat Belediye Hizmetleri...

Narlıdere belediye başkan adayları

Proje 2

Narlıdere'de Beklenen Sorunlar...

Narlıdere belediye başkan adayları

Proje 3

Kentsel Dönüşüm Süreci...

Narlıdere Belediye Seçimleri

Proje 4

Hayat Okulu Sistemi ve Gençlerimiz...

Narlıdere belediye başkan adayları

Proje 5

Ekoloji-Çevre ve Doğa...

Narlıdere belediye başkan adayları

Proje 6

Doğaya Dost Ulaşım...

Narlıdere belediye başkan adayları

Proje 7

Üst Kademe Projeler...

Narlıdere Belediye Başkan Adayları

Proje 8

Mekansal Projeler...

Adres

Mithatpaşa Cad. No:405/2 Güneş Ap. Kat:1 Daire:2 Narlıdere İzmir

İletişim

Email: info@devrimkirlangic.com
Tel : 0.542.35 490 35

Linkler

Narlıdere Adayları
İzmir Aday Adayları
İzmir Belediye Başkan Adayları